Марк Елънбоугън отрече да е следващият посланик на САЩ у нас

https://blitz.bg/politika/mark-elanbougan-otreche-da-e-sledvashtiyat-poslanik-na-sasht-u-nas_news56872.html Blitz.bg

Американският предприемач и филантроп Марк Елънбоугън отрече появилите се в българския печат твърдения, че ще е следващият посланик на Съединените щати в България, предаде БНР.

В материал, разпространен от агенция ЮПИ, той подчертава, че ако наистина е щял да става посланик на САЩ в България, е щял първо да се заеме с проблема с корупцията.

Той припомнил, че Европейският съюз е замразил заради широкото разпространение на това явление милиони евро, предвидени за страната. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай