Мартин Димитро: СДС ще се бори за дясно управленине

https://blitz.bg/politika/martin-dimitro-sds-shte-se-bori-za-dyasno-upravlenine_news27780.html Blitz.bg

В труден период от развитието си имахме смелостта и шанса да се явим на вътрешни избори и да кажем ясно на членовете на СДС и на симпатизантите на десницата, че добрата промяна е възможна и СДС може да я започне. Това заявява кандитатът за лидер на синята партия Мартин Димитров в отворено писмо до медиите. Той заедно с Румен Христов ще се яват в неделя на балотаж за председателското място на партията.

 2009 г. ще бъде добра година за СДС, за дясно-центристките партии и за България, защото ще бъде година на промяната. Сигурен съм, че България може да не бъде най-корумпираната страна в Европа. Сигурен съм, че българите могат да се справят с проблемите. СДС ще приеме подадената към страната ни ръка от ЕС и ще отговори достойно на доверието, което България за пореден път получи от Европейската комисия. През 2009 г. ще се явим на парламентарните избори и ще се преборим за десноцентристко правителство. Новият екип на СДС ще работи "за", а не "против" и ще намери решения на много от проблемите на нацията ни. Знам, че младите хора на България са на чисто и могат да се преборят за бъдещето си. Знам, че в СДС има много потенциал, който ще покажем като възстановим общността си. Искам да върнем надеждата и усмивките и да убедим мнозинството българи, че волята за промяна, личната позицията и демокрацията са по силни от олигархията и конформизма. Искам хората в СДС, в десницата и милионите, които вярват в европейска България да знаят, че усилията им винаги са имали смисъл, казва в писмото си Мартин Димитров. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай