Бившият външен министър Надежда Нейнски е доволна, че Марин Райков е новият премиер. “Той беше част от екип, който веднъж вече успя да възстанови доверието в България”, са думите й.
“Радвам се, че е оценен професионализмът на Марин Райков и готовността му да поеме отговорност за България в този труден момент”, коментира още тя и допълва: “Райков беше част от един екип, който веднъж вече успя да възстанови доверието в България - да постигне икономическа стабилност, да стартира най-важните реформи, да започне преговори с Европейския съюз, да свали визите за българските граждани - екип, който постави началото на модернизацията на България”.
Надежда Нейнски смята, че тази модернизация трябва да продължи./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.