С изключение на строителния министър Росен Плевнелиев, който има имоти за милиони, останалите министри на Бойко Борисов имат само по един- два апартамента, ниви на село или гараж, пише в. “168 часа”.
Най-беден е социалният министър Тотю Младенов, който няма нищо, след него е военният Николай Младенов, който е собственик на една нива, после е на образованието Йорданка Фандъкова с една четвърт от поземлен имот.
(в. “168 часа”)
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.