Най-бедното правителство

https://blitz.bg/politika/nay-bednoto-pravitelstvo_news58106.html Blitz.bg

С изключение на строителния министър Росен Плевнелиев, който има имоти за милиони, останалите министри на Бойко Борисов имат само по един- два апартамента, ниви на село или гараж, пише в. “168 часа”.

Най-беден е социалният министър Тотю Младенов, който няма нищо, след него е военният Николай Младенов, който е собственик на една нива, после е на образованието Йорданка Фандъкова с една четвърт от поземлен имот.

(в. “168 часа”)
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай