На 3 лъча ще се разделят жълтите и ще обикалят страната в кампанията за евпроизборите. Това предвижда стратегията на НДСВ, съобщава "24 часа".
Трите лъча ще са водени от кандидатите за евродепутати. Антония Първанова и Станимир Илчев ще пътуват заедно , Биляна Раева и Соломон Паси също. Заедно с Меглена Кунева пък винаги ще са повечето от листата. В групите задължително има жълт министър , поне един от заместниците на Симеон, човек от щаба и съответните депутати от региона.
Царистите ще атакуват не само областни центрове, но и по-малките градове, дори и села. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.