Николай Младенов: Качвам кръвно от военното НДК

https://blitz.bg/politika/nikolay-mladenov-kachvam-kravno-ot-voennoto-ndk_news58031.html Blitz.bg

Всеки път, когато отида да видя военното НДК или погледна документите за него ми се вдига кръвното, сподели министърът на отбраната Николай Младенов по бТВ тази сутрин.

Според него недовършената сграда в центъра на София е един проект, който струва много, но е без ясна цел и визия.

32 млн. лв. са похарчени досега и има нужда от още 10 млн., за да се доизгради.

Младенов обясни, че е спрял продажбата на военното НДК, защото иска да се проведе обществена дискусия за бъдещето му.

Той обвини предшественика си Николай Цонев, че е харчил неразумно парите на министерството.

Само за ремонт на стола във ведомството са платени 3 млн. лв., една маса е струвала 1 400 лв., това е прекалено, коментира военният министър./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай