Партиите лепят плакати срещу 3000 лева

https://blitz.bg/politika/partiite-lepyat-plakati-sreshtu-3000-leva_news48268.html Blitz.bg

Три хиляди лева в аванс ще прибира община Пазарджик от желаещите да лепят плакати по време на двете предизборни кампании. Депозитът трябва да бъде внесен до петък в хазната на община Пазарджик.

В специална заповед на кмета Тодор Попов се казва, че участниците в изборите трябва да почистят всички агитационни материали в общината до три дни след края на вота. В противен случай депозитът намя да бъде връщан, а с тези пари общината ще чисти сама.
Глобата за неправилно залепен плакат е 500 лева, съобщиха от общината. Невнеслите 3000 лева ще бъдат глобявани всеки ден, зарече се кметът. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай