Първанов откри Световната среща на българските медии

https://blitz.bg/politika/parvanov-otkri-svetovnata-sreshta-na-balgarskite-medii_news48954.html Blitz.bg

Президентът Георги Първанов в аулата на СУ „Св. Климент Охридски” петата Световна среща на българските медии.

Във форума участват над 200 журналисти от 22. Срещата ще се проведе до 21 май в София, Бургас и Варна, а темата е „Накъде в реалното, виртуалното и информационното пространство, туризма, високите технологии и медиите. Българските аргументи срещу кризата.”
„Петата среща на медиите по света следи пулса на българското мислене, на визията на българите за света, да представя по-автентично онова, което се случва в България, да поддържа връзката с България – и информационна, но и не само като информация, а и като позиция.”, заяви Първанов.


 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай