Пеевски прие кмета на Борино

Борино Мустафа Караахмед пожела да се присъедини към стратегията “Ново начало за развитие на регионите”

https://blitz.bg/politika/peevski-prie-kmeta-na-borino_news1081179.html Blitz.bg

Лидерът на ДПС и ПГ на ДПС - НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски се срещна с кмета на община Борино Мустафа Караахмед, който пожела да се присъедини към стратегията “Ново начало за развитие на регионите”. 

На срещата бяха обсъдени проблемите на общината и възможностите за тяхното разрешаване, за повишаване на качеството на живот на хората в региона.

За кмета на Борино, включването на общината в стратегията за ново начало ще даде добри резултати за развитието на общината и по-доброто бъдеще, защото хората трябва да имат сигурност и стабилност в домовете си и равен шанс за по-добър живот.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай