Пенсионери лъснаха голи пред Народното събрание

Дядо се изографиса от глад

https://blitz.bg/politika/pensioneri-lasnaha-goli-pred-narodnoto-sabranie_news167803.html Blitz.bg

Гол протест спретнаха пенсионери пред парламента. Гладът на някои от тях ги принуди да съблекат част от дрехите си, лъсвайки дибидюс от кръста нагоре.

”Гладни сме”, бяха най-честите скандирания на хората от третата възраст. След няколко закани един от тях не издържа и представи телесата си по възможно най-нестандартен начин. Въпреки впечатлението за спонтанност на действието, дядото явно се беше подготвил добре, защото на тялото му бяха нарисувани ребра, а на корема му бе изтипосан надпис: “Гладни сме!” . /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай