Пернишки кмет направи нещо немислимо (СНИМКА)

https://blitz.bg/politika/pernishki-kmet-napravi-neshto-nemislimo-snimka_news619063.html Blitz.bg

Кметът на пернишкото кметство "Изток" Емил Костадинов е сезирал общинския инспекторат за направено от него нарушение и поискал да бъде глобен. Това съобщи Костадинов.

Гражданка публикувала вчера в социалните мрежи неправилно паркирания автомобил на кмета, който затруднявал движението. Часове по-късно Костадинов се извинил публично на перничани и призна грешката си.

Законите трябва да се спазват, затова отидох и самосезирах нужните органи, за да бъда глобен, заяви Костадинов. Кметът вече е платил наложената му глоба, уточниха от кметство "Изток".

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай