Посрещнаха с аплодисменти Борисов в Струмица

https://blitz.bg/politika/posreshtnaha-s-aplodismenti-borisov-v-strumica_news559848.html Blitz.bg

Под засилени мерки за сигурност Струмица посрещна премиера Бойко Борисов. Във Водочки манастир „Свети Леонтий“ над македонския град започна срещата между премиера Бойко Борисов и колегата му Зоран Заев.

Там те разговаряха на четири очи, след което поднесоха цветя на паметника на Борис Трайковски. След това двамата се срещнаха с граждани на Струмица, които ги посрещнаха с бурни ръкопляскания. Струмица е родният град на Заев, където преди да заеме премиерския пост е бил кмет.

Местните са изключително развълнувани от днешната среща. 

След това премиерите на Република България и Република Македония заедно с министрите  започнаха първото по рода си съвместно заседание.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай