Правим всичко възможно да намалим щетите от икономическата криза в железниците. Това заяви министърът на транспорта Петър Мутафчиев по време на годишния форум за представяне на напредъка по оперативната програма "Транспорт".
Мутафчиев съобщи, че вече са преведени по 30 милиона лева за националната компания "Железопътна инфраструктура" и за БДЖ, но подчерта, че парите не са за заплати, а за инфраструктурни проекти. /БНР
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.