Само един изпроводи с неохота Станишев

https://blitz.bg/politika/samo-edin-izprovodi-s-neohota-stanishev_news56608.html Blitz.bg

Силистренският депутат на ДПС Гюнай Хасан Сефер единствен се поколеба да приеме безусловно оставката на кабинета Станишев при гласуването й в Народното събрание. Разпечатката показва, че останалите 209 участвали в днешното заседание депутати са гласували с "да", само той се е "въздържал".

Според народни избраници колегата им може и да се е объркал в бутоните, нямало логика да държи на досегашния състав на кабинета.

Сефер е от новите в групата на ДПС. Той обаче не е неизвестно име, злите езици го определят като най-богатият в сегашния състав на парламента.

Преди време районната прокуратура в Силистра го беше погнала за 1,5 млн. лв. неплатени данъци и за незаконна сеч. По-късно излязоха данни от варненската регионална дирекция на агенцията за държавни вземания за задължение на Сефер към хазната 232 388,13 лв. плюс 165 983,56 лв. лихви. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай