Българската политика премина през динамични времена. Правителството на Росен Желязков оцеля. Оцеля след мощната реакция на Бойко Борисов. Човек №1 на ГЕРБ заяви, че повече сам няма да носи отговорност, което веднага разклати стола на премиера. Тогава за пореден път дойде твърдата позиция на лидера на ДПС-Ново начало Делян Пеевски, гарантираща сигурност на кабинета и държавата.
Всичко това ни накара да попитаме нашите читатели - Сталибен ли е кабинетът „Желязков“?

Близо половината от гласувалите в анкетата са категорични, че премиерът трябва да хвърли бялата кърпа и да отидем за пореден път на избори.
23.56% пък са на мнение, че всичко е стабилно и няма кой да го бутне.
Близък до този резултат и мнението, че Желязков и министрите му не са идеалните, но има и по-лошо.
7% пък искат леки козметични промени в кабинета.

Хубавото е, че само над 2 процента нямат мнение по въпроса. Безгласните букви не са били никога на мода, но все пак глас народен.
Гласувайте ТУК в новата ни анкета, в която ви питаме - Бихте ли се чувствали по-сигурни с повече охрана и металдетектори в моловете?