"От НСО не пускат депутатите от "Възраждане" през парадния вход на НС очевидно, за да не стане проблем. В същото време по държавната телевизия репортерката казва на депутат от "Възраждане", с когото говори в жив ефир: "Хайде сега заедно да пробваме дали ще ви пуснат?".
Коментарите са разнородни:
"На лов за сензация... Като няма, пробваш да я предпоставиш...";
"Явно има пристрастия жената";
"На това му се казваше... журналя";
"Мога да излязат през задния вход,ама те за сеир искат през парадния";
"Те НСО хубаво не ги пускат навън. Ние защо ги пуснахме вътре?".
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.