На 10 септември ще бъде последното заседание на Държавната комисия за енергийно и водно регулиране под ръководството на проф. Константин Шушулов. Той сам съобщи новината на днешния брифинг след поредното обсъждане на казуса тримесечно отчитане на тока.
"Осем години на този пост ми стигат", отбеляза Шушулов. Той възнамерява да се срещне с министър-председателя Бойко Борисов, за да обсъди с него детайлите около оттеглянето.
Най-голямата му болка за тези осем години била, че не е могъл да случи на „читави журналисти”, разкри разочарованието си професорът. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.