Всички служители вече са евакуирани
Сигнал за бомба е получен в Столичната община. Анонимен мъжки глас се е обадил в кметството в 14,45 часа, казаха от МВР.
Кметът на София Йорданка Фандъкова разпоредила всички служители да напуснат сградата. До "Московска" 33 не се допускат външни лица. Работещите в кметството вече са евакуирани.
В момента сигналът за поставеното взривно устройство се проверява от полицията и от служба ДОТИ.
Коментарът на Йорданка Фандъкова бе, че има опит с подобни бомбени заплахи още от времето, докато е била директор на 73-то СОУ "Владислав Граматик". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.