Сигнал за бомба в Столична община

https://blitz.bg/politika/signal-za-bomba-v-stolichna-obshtina_news71563.html Blitz.bg

Всички служители вече са евакуирани

Сигнал за бомба е получен в Столичната община. Анонимен мъжки глас се е обадил в кметството в 14,45 часа, казаха от МВР.

Кметът на София Йорданка Фандъкова разпоредила всички служители да напуснат сградата. До "Московска" 33 не се допускат външни лица. Работещите в кметството вече са евакуирани.

В момента сигналът за поставеното взривно устройство се проверява от полицията и от служба ДОТИ. 

Коментарът на Йорданка Фандъкова бе, че има опит с подобни бомбени заплахи още от времето, докато е била директор на 73-то СОУ "Владислав Граматик". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай