Агенция „Митници" ще има ново ръководство, съобщиха от Министерството на финансите.
Повишаването на събираемостта в Агенция „Митници" е и една от мерките за увеличаване на постъпленията в бюджета, за да се попълни дупката, която би достигнала 2.5 млрд. лева в края на годината, ако тенденцията от предишното правителство бъде запазена.
В момента агенцията се оглавява от Христо Кулишев и трима зам.-директори Христо Арабаджиев, Красимир Николов и Румен Божинов./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.