Сложна е ситуацията. Но все пак заработи парламентът, тъй като има важни неща, които трябва да се гласуват. Това заяви на влизане в сградата на Народното събрание доайенът на БСП Стефан Данаилов.
„Истина е, че в моята политическа практика съм имал няколко случая на такова недоволство. Не е приятно, даже бих казал – за мен е доста тягостно“, допълни депутатът.
„Точно този момент е най-неподходящият да напуснеш парламента“, каза на влизане Стефан Данаилов.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.