От Синята коалиция настояват МВР да провери случая с унищожаването на няколко билборда на коалицията. Писмото с искането е изпратено до министъра на вътрешните работи Михаил Миков.
Билбордовете са се намирали на бул. "Цар Освободител" срещу Централния военен клуб в столицата, където има видеонаблюдение. От Синята коалиция настояват за разпореждането на министър Миков незабавно да бъдат установени нарушителите на деянието, да бъдат взети съответните мерки по закон и да бъдат уведомени за резултатите. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.