Уволниха зам.-губернаторите

https://blitz.bg/politika/uvolniha-zam-gubernatorite_news57056.html Blitz.bg

Зам.-областните управители в цялата страна бяха освободени днес. Заповедите за уволненията на помощниците на губернаторите бяха официално разписани от премиера Бойко Борисов.

Получихме ги в късния следобед, разказаха зам.-областни управители от цялата страна. Уволнените местни управници бяха назначени от квотите на БСП, ДПС и НДСВ.

Част от областните управители пък спретнаха прощални партита, преди и те да бъдат освободени. Те сдадоха поста с отчет за свършеното през мандата.

Губернаторът на Видин Кръстьо Спасов раздаде и бутилки вино като дарове на изпроводяк. Колегата му от Враца Антонио Георгиев пък нареди трапеза в манастир за кметовете от областта.

www.standartnews.com
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай