ВМРО-БНД, Лидер и ЗНС създават "Движение Напред"

https://blitz.bg/politika/vmro-bnd-lider-i-zns-sazdavat-dvizhenie-napred_news20062.html Blitz.bg

На провеждащото се в момента заседание във Велико Търново, Националният съвет на ВМРО-БНД одобри принципно споразумението за създаване на „Движение Напред”, което предстои да се сключи между трите формации – ВМРО-БНД, Лидер и ЗНС.

В момента в хода на заседанието се подлагат на обсъждане принципите, които да се заложат споразумението и опорните точки за бъдещото управление на държавата.
Целта на ВМРО-БНД е убедително парламентарно представителство в 41-то Народно събрание и участието в създаване на едно национално отговорно работещо и енергично правителство, което да води упорито и последователно България напред.
Споразумението, което ще бъде подписано и одобрено от Националния съвет на ВМРО-БНД, ще включва съвместно явяване както на парламентарните избори през 2009 г., така и на изборите за Европейски парламент. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай