Волен дава кворум, няма да има оставка!

Лидерът на "Атака" влезе в парламента с Павел Шопов и Явор Нотев

https://blitz.bg/politika/volen-dava-kvorum-nyama-da-ima-ostavka_news207743.html Blitz.bg

Правителството на Пламен Орешарски няма да подава оставка. Това стана ясно, след като депутатите на "Атака" влязоха в Народното събрание и по всичко личи, че ще осигурят нужния кворум за функциониране на парламента.

Както БЛИЦ съобщи вчера, лидерът на БСП Сергей Станишев предупреди, че ако "Атака" не участва в заседанията, ще се стигне до предсрочни избори.

Лидерът на националистите Волен Сидеров влезе в Народното събрание в компанията на Павел Шопов и Явор Нотев. Попитан от журналисти защо е променил вчерашното си решение, той отговори лаконично: "Ето ги послушните медии на Бойко и на Пашата". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай