Правителството на Пламен Орешарски няма да подава оставка. Това стана ясно, след като депутатите на "Атака" влязоха в Народното събрание и по всичко личи, че ще осигурят нужния кворум за функциониране на парламента.
Както БЛИЦ съобщи вчера, лидерът на БСП Сергей Станишев предупреди, че ако "Атака" не участва в заседанията, ще се стигне до предсрочни избори.
Лидерът на националистите Волен Сидеров влезе в Народното събрание в компанията на Павел Шопов и Явор Нотев. Попитан от журналисти защо е променил вчерашното си решение, той отговори лаконично: "Ето ги послушните медии на Бойко и на Пашата". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.