Депутатът от “Атака” Явор Нотев заяви пред БЛИЦ, че в ранния следобед ръководството на партията ще има сбирка, на която ще се обсъжда създалата се ситуация.
”Ще има сбирка на ръководството и най-вероятно след нея ще оповестим нашето решение. Нямам представа колко време ще продължи сбирката, но е планирана да бъде в ранния следобед”, обясни Нотев.
Както е известно, депутатите от “Атака” днес не осигуриха кворум в парламента и така депутатите не можаха да работят. Сградата на парламента продължава да е обкръжена от протестиращи.
Калин КАМЕНОВ, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.