Явор Нотев пред БЛИЦ: Ръководството на “Атака” ще има сбирка днес

Националистите не осигуриха кворум да работа на парламента днес

https://blitz.bg/politika/yavor-notev-pred-blic-rakovodstvoto-na-ataka-shte-ima-sbirka-dnes_news207620.html Blitz.bg

Депутатът от “Атака” Явор Нотев заяви пред БЛИЦ, че в ранния следобед ръководството на партията ще има сбирка, на която ще се обсъжда създалата се ситуация.

”Ще има сбирка на ръководството и най-вероятно след нея ще оповестим нашето решение. Нямам представа колко време ще продължи сбирката, но е планирана да бъде в ранния следобед”, обясни Нотев.

Както е известно, депутатите от “Атака” днес не осигуриха кворум в парламента и така депутатите не можаха да работят. Сградата на парламента продължава да е обкръжена от протестиращи.

Калин КАМЕНОВ, БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай