Здравните власти размахаха пръст на НС заради К-19

От там призоваха депутатите да носят маски и да спазват дистанция

https://blitz.bg/politika/zdravnite-vlasti-razmahaha-prast-na-ns-zaradi-k-19_news753816.html Blitz.bg
Столична регионална здравна инспекция (СРЗИ) състави предписание за спазване на противоепидемичните мерки на Народното събрание на Р България за задължителното носене на маски, спазване на физическа дистанция и дезинфекция и ограничаване до минимум посещението на външни лица. Това съобщиха от СРЗИ.

„Предписанието бе сведено до знанието на председателят на народното събрание г-жа Цвета Караянчева.

При установяване на неспазване на издаденото предписание, лицето нарушило противоепидемичните мерки ще носи персонална административна отговорност“, предупреждават от СРЗИ.

БЛИЦ припомня, че по-рано днес стана ясно, че премиерът Бойко Борисов ще бъде глобен, тъй като не е носил маска при посещението си е Рилския манастир.
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай