Гъсти облаци черен дим стреснаха жителите на столичния квартал „Люлин“.
„Нещо гори към „Обеля“. Чуват се сирени на пожарни. Поне 2 минаха по „Сливница“ преди малко“, съобщи читателка на БЛИЦ.
По данни на друг читател на медията ни, причина за черния облак дим е пожар, който е избухнал след 17 часа в къща в „Обеля“.
Сградата се намира до бензиностанция. В двора са пламнали боклуци и гуми и огъня се е пренесъл върху къщата.
На мястото има четири екипа на пожарната, които се борят с пламъците, и екип на полицията.
Към момента няма информация за пострадали.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света