„Нещо гори“: Гъст черен дим и вой на сирени стреснаха столичани Снимка

Причина за черния облак дим е пожар, който е избухнал след 17 часа в къща в „Обеля“

https://blitz.bg/pozhari/neshto-gori-gast-cheren-dim-i-voy-na-sireni-stresnaha-stolichani-snimka_news1158729.html Blitz.bg

Гъсти облаци черен дим стреснаха жителите на столичния квартал „Люлин“. 

„Нещо гори към „Обеля“. Чуват се сирени на пожарни. Поне 2 минаха по „Сливница“ преди малко“, съобщи читателка на БЛИЦ.

По данни на друг читател на медията ни, причина за черния облак дим е пожар, който е избухнал след 17 часа в къща в „Обеля“.

Сградата се намира до бензиностанция. В двора са пламнали боклуци и гуми и огъня се е пренесъл върху къщата. 

На мястото има четири екипа на пожарната, които се борят с пламъците, и екип на полицията. 

Към момента няма информация за пострадали.

 

 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай