Сигнал до БЛИЦ: Още една кола изгоря посред нощ в София

На мястото на инцидента са пристигнали екипи на пожарната и полицията

https://blitz.bg/pozhari/signal-do-blic-oshte-edna-kola-izgorya-posred-nosht-v-sofiya_news1159090.html Blitz.bg

Автомобил изгоря тази нощ в София, съобщи очевидец пред БЛИЦ. Инцидентът е станал в столичния ж.к. "Дианабад", до блок 38.

На мястото на инцидента са пристигнали екипи на пожарната и полицията. 

Огънят е бил потушен от пристигналите на мястото пожарникари.

Служителите на реда уточняват причините за възникналия огнен инцидент.

Припомняме, че още 3 коли изгоряха тази нощ в столичния квартал "Люлин".


ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай