Автомобил изгоря тази нощ в София, съобщи очевидец пред БЛИЦ. Инцидентът е станал в столичния ж.к. "Дианабад", до блок 38.
На мястото на инцидента са пристигнали екипи на пожарната и полицията.
Огънят е бил потушен от пристигналите на мястото пожарникари.
Служителите на реда уточняват причините за възникналия огнен инцидент.
Припомняме, че още 3 коли изгоряха тази нощ в столичния квартал "Люлин".
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.