Германец преби двама полицаи във Варна, защото му направили...

До инцидента се е стигнало, след като полицаите направили забележка на мъжа за вандалска проява

https://blitz.bg/prestplenie/germanec-prebi-dvama-policai-vav-varna-zashtoto-mu-napravili_news887931.html Blitz.bg

35-годишен немски гражданин във Варна е нанесъл множество удари по главата и тялото на двама униформени служители на реда, съобщиха от полицията.

До инцидента се е стигнало, след като полицаите от сектор „Пътна полиция“ направили забележка на мъжа за вандалска проява.

На нападателя предстои да бъде направена експертиза за изясняване на психологичното му състояние.

Полицаите са с контузнии рани, а по случая е образувано досъдебно производство и е уведомена Районна прокуратура.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай