35-годишен немски гражданин във Варна е нанесъл множество удари по главата и тялото на двама униформени служители на реда, съобщиха от полицията.
До инцидента се е стигнало, след като полицаите от сектор „Пътна полиция“ направили забележка на мъжа за вандалска проява.
На нападателя предстои да бъде направена експертиза за изясняване на психологичното му състояние.
Полицаите са с контузнии рани, а по случая е образувано досъдебно производство и е уведомена Районна прокуратура.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.