Сигнал до БЛИЦ: Тарикати щурмуват София по мръкнало, минават по черни пътища и но...

Полицията обаче ги е надушила и бързо е тръгнала по петите им

https://blitz.bg/prestplenie/signal-do-blic-tarikati-shturmuvat-sofiya-po-mraknalo-minavat-po-cherni-patishta-i-no_news740473.html Blitz.bg
Тарикати опитват да се приберат в София, заобикаляйки КПП-тата. Припомняме, че в четвъртък вечерта столицата бе затворена до второ нареждане заради безотговорните граждани, които се изнесоха от града, за да прекарат празниците в провинцията, сеейки зараза.

В момента в града се влиза по специални правила – сутрин и вечер между 6 и 8 часа.

За да избегнат проверките и да се приберат по домовете си, тази вечер нарушите са минавали през дигите на Богоров и са карали по черните пътища. Полицията обаче ги е надушила и бързо е тръгнала по петите им.

Главният секретар на МВР каза как нарушителите на забраната за пътуване ще влязат в София
 
Както БЛИЦ съобщи, по-рано днес двама се опитаха да преминат с бясна скорост на пунктовете, но бяха задържани.

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света


 
 
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай