Сигналът е подаден в полицията в 2.20 часа. Лицата нанесли побой на охранителя, заплашили две служителки и от две каси в обекта отнели наличните парични средства.
От МВР не съобщават каква сума е била открадната.
На местопроизшествието е извършен оглед. По случая е образувано разследване.
Продължават оперативно-издирвателните и процесуално-следствени действия по разследване на престъпното деяния и установяване на извършителите.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.