Няма спиране! Разбиха три коли в Хисаря, за да им вземат винетките

Автомобилите били на почиващи в базата на ВМА в курортния град

https://blitz.bg/ptuvane/nyama-spirane-razbiha-tri-koli-v-hisarya-za-da-im-vzemat-vinetkite_news390900.html Blitz.bg

Три автомобила са осъмнали разбити вчера в Хисаря. Апашите разбили предните им стъкла, за да им вземат винетките. Потрошените коли са Фиат Пунто, Опел Вектра и Нисан Съни. Те са собственост на трима мъже, които почивали в станцията на ВМА в курортния град, съобщава TNS.bg.

Автомобилите били на паркинга на почивната станция. Полицията в Хисар издирва извършителите.

Преди няколко дни кола в пловдивския квартал "Тракия" бе разбита заради винетен стикер.

Вероятно заради повишената цена на винетките, през януари броят на разбитите коли с откраднати винетни стикери е увеличен драстично. Застрахователите покриват щетата - счупения прозорец, ако жертвата има пълно автокаско. Открадната винетка обаче остава за сметка на пострадалия.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай