За пътуващите: Затвориха в двете посоки ГКПП–Олтоманци

Причината е свлачище на сръбска територия, пътуващите за Сърбия могат да преминават през ГКПП – Стрезимировци и Калотина

https://blitz.bg/ptuvane/za-patuvashtite-zatvoriha-v-dvete-posoki-gkpp-oltomanci_news399107.html Blitz.bg

Временно затворен за преминаване на превозни средства е ГКПП – Олтоманци в двете посоки, съобщават от ГД „Гранична полиция“. Днес, в 17,40 часа, сръбските власти са уведомили за възникнало свлачище на 3 км преди пункта на територията на Сърбия. Предприети са действия за разчистване на пътя и възстановяване на движението.

На пункта няма образувала се опашка от моторни превозни средства.

От ГД „Гранична полиция“ съветват, докато трае ограничението, пътуващите за Сърбия да се насочват към ГКПП – Стрезимировци и Калотина. /БЛИЦ


 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай