На фотосите, които тя качи, Манолова грее от щастие, а до нея е внучето й Макси.
„Приятели, благодаря ви за милите пожелания, за поздравленията и цветята! Бъдете живи и здрави и вие!“, сподели омбудсманът.
![]()
Но гордата баба, която на снимките грее от щастие, написа още: „Най-хубавият букет получих от Макси“
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.