Автошествието в Бургас приключи без драми

В крайна сметка разумът надделя и не се стигна до по-сериозни блокади

https://blitz.bg/regioni/avtoshestvieto-v-burgas-priklyuchi-bez-drami_news759960.html Blitz.bg

Протестното автошествие, което се проведе днес в Бургас, току-що приключи, съобщава "Флагман".

20-ината коли, участвали в антиправителствената демонстрация, се завърнаха на паркинга на магазин „Метро“, след като завъртяха през кръговото на хотел „Мираж“.

В крайна сметка разумът надделя и не се стигна до по-сериозни блокади – нещо, което със сигурност щеше да изпъне нервите на стотици шофьори. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай