Едва десетина са протестиращите, които участва в шумно рекламираната акция "Окупирай Евксиноград". Журналистите дошли чак от София да ги отразяват са поне два пъти повече, съобщава "Петел".
Протестиращите искат незабавна оставка на кабинета.
Възможно е отново да блокират международния път за Златните, както стана вчера.
Оказа се, че няма разрешение за това, а действията им предизвикаха гнева на шофьорите и туристите, които чакаха протестиращите да освободят блокадата.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.