Произшествието стана около 16,00 ч. на 30 юни на главния път София - Варна между лек автомобил "Мерцедес", управляван от 38-годишна жена от София и автобус "Мерцедес", с шофьор 65-годишен мъж от Стражица.
При сблъсъка пострада тежко 53-годишна жена, която се е возила в автобуса. Тя беше настанена за лечение с тежки черепно-мозъчна и гръдна травми и с опасност за живота във великотърновската болница. По случая се води досъдебно производство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.