"Фиат Палио” се запали в движение днес около 13 часа на ул.”П. Д. Петков” пред сградата на 4-то РПУ в Пловдив и изкара акъла на случайните минувачи. Няма пострадали при пожара.
Полицаите от районното управление започнали веднага да гасят огъня с пожарогасители до идването на екипа на ОУПБЗН. Унищожени са въздушният филтър, ел. инсталацията и гумените съединители в двигателния отсег на колата. По първоначални данни причината за случилото се е късо ел. съединение.
Кристина ИВАНОВА, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.