Положението започнало да става напрегнато още по изгрев слънце.
![]()
![]()
![]()
Пред пункта има опашка от стотици автомобили.
Опашка от ТИР-ове, навалица от гастарбайтери и автобуси се е образувала и на „Капитан Андреево“. Интензивното движение на гастарбайтери за тази седмица започна от снощи.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.