Извънземни нападнаха града на миньорите Перник. Космически кораб се появи над първо общежитие. В YouTube беше публикувано видео, направено от перничанина Робертино Стоилов, на което ясно се вижда обектът.
Въпросният “космически кораб” е спрял над магазин "Лидл" в центъра на Перник. Предполага се, че извънземните са привлечени от някоя промоция или просто горивото им е свършило и са "акостирали" по принуда в града, отбелязва шеговито сайтът “За Перник”.
Интересен факт е, че "зелените човечета" не смеят да кацнат в миньорското градче. Всички знаят за лафа, че извънземните кацат в Радомир, защото в Перник много бият./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.