Как??? Шофьор направи немислимото във Варна и взриви мрежата Снимка

Автомобилът е с чужда регистрация и според някои от хората може да е бил подведен от навигацията

https://blitz.bg/regioni/kak-shofyor-napravi-nemislimoto-vav-varna-i-vzrivi-mrezhata-snimka_news1118788.html Blitz.bg

Пореден случай с неадекватен шофьор взриви социалните мрежи.

Варненец публикува снимка, на която се вижда автомобил, паркиран в... пешеходен подлез. Не става ясно как водачът изобщо е успял да се влезе вътре с колата си, но от фотото не се вижда по нея да има някакви щети. 

Снимката предизвика множество коментари във фейсбук. Според един от потребителите, същата кола се е движила по булевардите на морската ни столица с бясна скорост. Автомобилът е с чужда регистрация и според някои от хората може да е бил подведен от навигацията, като по това време във Варна е имало гъста мъгла. 

Само в БЛИЦ! Шофьор се заби в столичен подлез

 "Бързам днес сутринта за работа и баамм! Гледам някой паркирал в подлеза . Шегата настрана, дано няма пострадали! Спирка 8-ми декември", гласи постът на варненеца.

"Ситуацията с местата за паркиране в Левски и Чайка вече е извън всякакъв контрол…"; "Трябваше да паркира малко по в дясно, да не пречи на преминаващите автомобили"; "Само да не паркират на синя или зелена зона ще измислят нещо друго"; "Костенурките нинджа още си чакат пицата която е оставена на таблото...", са само част от мненията на хората.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
Ali Mutlu
преди 7 месеца

Жена ми Милена Николова от Чайка.

Откажи