Само чудо спаси от тежки травми две ученички след катастрофа пред школото им в Сандански. Инцидентът се разигра днес следобед на пешеходна пътека пред гимназия „Яне Сандански” в курортния град. Неочаквано девойките били пометени от разсеян шофьор, съобщава Struma.bg.
Гимназистките са се отървали само с уплаха, те са транспортирани в болницата в Сандански, където след преглед са освободени.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.