Колони от товарни автомобили за излизане от страната са се образували на граничните пунктове Капитан Андреево и Лесово, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Около 5 км опашка от товарни автомобили за излизане от страната се е образувала на ГКПП-Капитан Андреево. Колоната на ГКПП-Лесово в посока към Турция е около 1,5 км. Няма забавяне при преминаването на леки коли. Тежките камиони изчакват на място възстановяването на обичайния ритъм на работа./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.