Сигналът е бил подаден на 112 за изтичане на газ. В района се извършвали строителни дейности в за нова сграда. Без да искат, строителите са ударили газовата тръба на газопровода и е изтекла газ.
Пожарникарите са действали много бързо, но когато отишли, строителите вече били спрели теча.
От пожарната съобщиха, че няма пострадали и опасност от обгазяване. На мястото остава дежурен екип на пожарната.
Кристина ИВАНОВА, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.