Традиционни освирквания срещу управляващите, няколко патриотични песни и кратка футболна игра уплътниха времето на протестиращите на магистрала "Тракия". Както БЛИЦ вече съобщи, 100-ина човека, половината от които фенове на ФК "Локомотив" (Пд), блокираха пътя тази сутрин.
Малко преди 12 часа барикадата падна. Протестиращите си тръгнаха със закана следващата седмица отново да изразят недоволството си на магистралата.
Кристина ИВАНОВА, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.