Змия се разхожда в центъра на Русе. На плашещата гледка се е натъкнал гражданин, излязъл на разходка, съобщава Dunavmost.com. Той е направил и снимка на влечугото. "Природата зове...Змийчок се разхожда на ул. "Бистрица", пише гражданинът.