Русенец се натъкна на нещо доста плашещо в центъра на града СНИМКА

"Природата зове...Змийчок се разхожда на ул. "Бистрица", пише гражданинът

https://blitz.bg/regioni/rusenec-se-natakna-na-neshto-dosta-plasheshto-v-centara-na-grada-snimka_news753326.html Blitz.bg
Змия се разхожда в центъра на Русе. На плашещата гледка се е натъкнал гражданин, излязъл на разходка, съобщава Dunavmost.com. 

Той е направил и снимка на влечугото. 



"Природата зове...Змийчок се разхожда на ул. "Бистрица", пише гражданинът.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай