Скръбна вест! Почина дългогодишен директор на известен завод

Той беше човек с голямо сърце, сила и доброта, които оставиха следа във всеки, който имаше щастието да го познава

https://blitz.bg/regioni/skrabna-vest-pochina-dalgogodishen-direktor-na-izvesten-zavod_news1120554.html Blitz.bg

Уважаван инженер от Монтанско е починал. Тъжната вест съобщи BulNews.

Вчера от този свят си е отишъл инж. Георги Славков. Мъжът е родом от Берковица.

„Отиде си най-добрият човек - нашият баща, съпруг, дядо. Трудно е да се побере в думи колко много означаваше той за нас и колко празно ще бъде мястото му оттук нататък. Той беше човек с голямо сърце, сила и доброта, които оставиха следа във всеки, който имаше щастието да го познава.

Той бе дългогодишен директор на завод „Компласт““, написаха негови близки.

„Това е човек, помогнал на всички, честен и отдаден на работата. Нека всеки, който го познава, да си спомни с добро за него“, пишат още опечалените.

Поклонението ще се извърши днес, от 14.30 ч. в ритуалната зала в Берковица.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.