Тяло на бебе бе намерено на сметище в Сливен

По случая тече разследване, трупчето е открито в кашон

https://blitz.bg/regioni/tyalo-na-bebe-be-namereno-na-smetishte-v-sliven_news1140782.html Blitz.bg
© Георги Манев, NOVA

Тяло на новородено бебе е открито на сметище в Сливен. Сигналът е подаден, след като тялото е било намерено в кашон на сметище в близост до квартал "Надежда", предава Nova.

На място са изпратени екипи на полицията, които извършват оглед.

Ето и официалното съобщение на МВР – Сливен за случая:

В 10.38 часа тази сутрин в дежурната част на РУ-Сливен е получен сигнал за намерено тяло на новородено на сметище в района на сливенския кв. „Надежда„.

По се води разследване от служители на участък „Надежда“ и екипи на ОДМВР-Сливен. За случая е уведомена Окръжна прокуратура -Сливен.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай