Тяло на новородено бебе е открито на сметище в Сливен. Сигналът е подаден, след като тялото е било намерено в кашон на сметище в близост до квартал "Надежда", предава Nova.
На място са изпратени екипи на полицията, които извършват оглед.
Ето и официалното съобщение на МВР – Сливен за случая:
В 10.38 часа тази сутрин в дежурната част на РУ-Сливен е получен сигнал за намерено тяло на новородено на сметище в района на сливенския кв. „Надежда„.
По се води разследване от служители на участък „Надежда“ и екипи на ОДМВР-Сливен. За случая е уведомена Окръжна прокуратура -Сливен.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.