Пропадане на асфалтовата настилка от няколко дни притеснява жителите на квартал „Възраждане” във Варна, пише “Петел”. Става дума за кръстовището на улиците "Ана Феликсова" и "Петър Алипиев".
По думите й преди дни на същото място е имало теч, който не е бил голям, но аварията така не била отстранена. Най вероятно калта е "залепила" пробитата тръба. Въпросната дупка е на средата на пътя и има опасност ако от там мине автомобил - да не може да излезе. През малкия отвор, който се е получил на асфалта се вижда, че отдолу е кухо а кухината е голяма./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.